Відкриття садочків у Львові: міська комісія має вирішити хто піде і коли

Опубліковано 14 Липня 2020 о 13:31

Сьогодні відбудеться засідання міської комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, яка, зокрема, розгляне питання відкриття садочків. Про це повідомили у пресслужбі львівської міської ради.

Мер Львова Андрій Садовий, повідомив, що найімовірніше дитячі дошкільні заклади відкриватимуть з п’ятниці.

За його словами, для нормального функціонування закладів слід закупити свіжі продукти для харчування дітей, сконтактувати з батьками тощо.

«Садочки ми відкриємо, і почнемо це робити з п’ятниці, тому що до п’ятниці ми зв’яжемся з батьками. Ті батьки, які ходять на роботу, вони зможуть дітей віддати в садочки, а хто дітей має вдома, чи просто немає потреби, то краще нехай вони будуть вдома. Тому що ви ж бачите ситуацію в країні, в світі. Але незважаючи ні на що, я вважаю, що сьогодні таку можливість батькам треба дати.

Йдеться про відновлення нормальної роботи садочків, як це було раніше, лише, звичайно, буде набагато жорсткіший контроль, моніторинг ситуації, використання масок, температурний скринінг. Звичайно, що групи будуть менші, тому що багато батьків не будуть поки що віддавати дітей у садочки. І я їх прекрасно розумію, бо ви бачили випадок у Тернополі, коли спершу відкрили садочки, а тоді довелось закривати. Але рішення сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій прийме, і будемо з п’ятниці, напевно, запускати садочки, тому що потрібно продукти закупити, треба, щоб люди були готові приступати до роботи. Це складний процес, але я вважаю, що інших варіантів нема», — сказав Андрій Садовий.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM