Відрізав голову, розпоров живіт: суд заарештував чоловіка, який підозрюється у вбивстві і розчленуванні двох людей в Одесі (фото)

Сьогодні, 22 січня, Київський районний суд Одеси заарештував Дмитра Пономаренко,який підозрюється у резонансному вбивстві двох людей — чоловік відрубав голову своєму батькові й зарізав сусіда, а потім з відрубаною головою вийшов покурити. Про це повідомляє корресподентка «ґрат» із залу суду.

Нагадаємо, 20 січня, одесит посварився зі своїм батьком, перебуваючи в їх спільній квартирі на проспекті Небесної сотні.

Пономаренко завдав 53-річному батькові Ігорю множинні ножові поранення, а коли той помер, відрізав голову і розпоров живіт. Потім він також зарізав 32-річного сусіда Олега Демченко, який знімав у батька кімнату. Поліція передавала, що, за словами Пономаренка, він убив чоловіків під час «ритуального обряду».

Після цього чоловік пішов на вулицю з головою батька в руках і нутрощами на шиї, покурити.

Читайте також:   В Україні ліквідовано службу, яка видавала дозволи на зброю та контролювала її обіг

21 січня йому вручили підозру в умисному вбивстві.

Пономаренко, як він сам висловився, знаходився в суді «у розхитаному стані».

Прокурор Валерій Болдирєв клопотав про арешт підозрюваного. Він вказав, що у Пономаренко немає постійного місця проживання, роботи і він може зробити інший злочин.

Адвокат Сергій Потопальський, який представляв Пономаренко, навпаки стверджував, що у підозрюваного є місце проживання в Одесі. Крім того, він раніше не судимий, одружений і у нього маленька дитина. Адвокат просив запобіжний захід, не пов’язаний з позбавленням волі.

Сам Пономаренко визнав провину і підтримав клопотання прокурора.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!