Відвідування дитиною львівського садочка тепер обійдеться немісцевим у понад 2 тисячі гривень

Опубліковано 26 Квітня 2019 о 15:26

Сьогодні, 26 квітня, під час засідання виконавчого комітету, прийняли рішення про затвердження фінансового нормативу витрат на одного отримувача послуг, які надаються закладами дошкільної освіти м. Львова у 2019 році. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Зазначений норматив становить 2066 грн на місяць. Він буде застосовуватись до вихованців, які підуть у садки з 1 вересня 2019 року.

«Прийняття зазначеного фінансового нормативу дозволить місту Львову залучити кошти від ОТГ, які будуть відвідувати наші садочки з 1 вересня 2019 року. Зазначений фінансовий норматив становить 2066 грн на місяць за одну дитину. Відповідно, плануємо залучити близько півмільйона гривень щомісячно для того, щоби спрямувати їх на наші дошкільні навчальні заклади”, — зазначили в управлінні освіти Львівської міської ради. При одержані підтвердження від інших органів місцевого самоврядування щодо готовності укладень договору про міжбюджетні трансферти діти будуть зараховуватись у ЗДО м. Львова”, — йдеться у дописі.

Нагадаємо, що на 2018/2019 н. р. було зараховано 250 дітей, які проживають за межами м. Львова. За умови укладення таких договорів до міського бюджету Львова додатково буде залучено близько 0,5 млн грн щомісяця.

Зараз у садках Львова є 984 дитини, які проживають за межами міста.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM