Військовий медик рятував людей після вибухів та пожежі на “Різдвяному ярмарку” (фото)

Під час пожежі на львівському “Різдвяному ярмарку” надавав медичну допомогу військовий медик Алямський Андрій Андрійович — військовослужбовець військової частини А3618/356, артилерійський полк. Про це інформує голова ГО “Варта1” Ігор Зінкевич.

Сьогодні, близько 13:15 год., сталася пожежа на пропекті Свободи. Горіла дерев’яна ятка, вогонь перекинувся на інші дерев’яні об’єкти. Було чути декілька вибухів, найймовірніше, газових балонів. Працівники ярмарку підручними засобами (вогнегасниками та водою) намагались загасити вогонь, однак, він швидко поширювався та лунали нові вибухи.

На місце події викликали декілька карет швидкої медичної допомоги та працівників ДСНС.

До їх приїзду людей відвели на безпечну відстань.

Внаслідок вибухів та пожежі, постраждали люди, під час повторного виклику швидкої медичної допомоги, до потерпілих підбіг хлопчина у військовій формі, представився військовим медиком та почав надавати першу домедичну допомогу, розмовляти з потерпілими, жартувати, щоб не втрачали свідомість.

“Одного, найважче травмовано, потерпілого одразу госпіталізували, двоє інших залишилися на місці події з опіками. У молодого хлопця та дівчини були опіки обличчя та рук. Надзвичайно професійно молодий солдат надавав допомогу хлопцеві та дівчині, він вмів заспокоїти їх і чітко давати команди. Не розгубився ні на секунду, у цій ситуації тверезо мислив, розумів, що робить. Всі дії медика були злагоджені та чіткі, постійно заспокоюював потерпілих, щоб вони не впадали в паніку. І йому це вдавалося.

Не дивлячись на гнітючу обстановку він спілкувався з дівчиною яка була у важкому стані, щоб хоч якосьїї розрадити. На диво компактний рюкзачок солдата містив все необхідне, щоб надати першу медичну допомогу. Ні хвилини не відпочиваючи він надавав медичну та психологічну допомогу потерпілим до останнього. Солдат сів відпочити після приїзду ще двох швидких, які госпіталізували потерпілих”, — розповів кореспондент “Варта1” Володимир Садовий.

Висловлюємо подяку за небайдужість та професіоналізм, виявлені під час порятунку життя людей.

Довідково: Андрій Алямський «Док» — санінструктор підрозділу розвідки 72-ї бригади. Воює з червня 2014 року. Спочатку добровольцем у 37-му окремому мотопіхотному батальйоні «Запоріжжя», гранатометником і стрільцем. Потім один курс провчився в Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, служив на Яворівському полігоні (там встиг пройти курси тактичної медицини, під керівництвом канадських військових).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!