Віктор Ляшко пояснив ситуацію великої кількості заражених на Львівщині

Президент України Володимир Зеленський провів традиційну селекторну нараду щодо запобігання поширенню коронавірусу, яка відбулася з участю представників уряду та правоохоронних органів. Про це повідомляється на сайті глави держави.

Зеленський порушив питання великої кількості заражених — 200 осіб — на Львівщині за минулу добу.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко пояснив, що така значна кількість лабораторно підтверджених позитивних випадків COVID-19 з’явилася через те, що було усунуто велику чергу громадян, які очікували на тести.

Водночас, у деяких регіонах України, зокрема на Закарпатті, доволі напружена ситуація щодо створення умов для безпечного проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Уряд України разом з місцевою владою вживають усіх необхідних заходів задля безпечного проходження ЗНО випускниками. Якщо в окремих регіонах епідситуація не буде задовільною, Кабмін напрацьовуватиме рішення щодо коригування умов для безпеки дітей.

«Коронавірус коригує наші плани в усіх галузях. Маємо дбати про безпеку дітей, особливо коли в них відповідальний період ЗНО», — сказав Володимир Зеленський.

В уряді повідомили, що показник захворюваності становить 46,8 випадку на 100 тис населення, а маркер, після якого треба ухвалювати рішення щодо епідемічної ситуації, — 60 осіб на 100 тис населення.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!