Візьми участь у народному рейтингу страхових компаній і отримай в подарунок 25 літрів пального!

 

Результати розіграшу за посиланням: https://fb.watch/5vMxkSYDdN/

 

Голосування триватиме 2 тижні, а 15 травня ми опублікуємо результати та оголосимо переможця серед тих, хто віддав свій голос за ту компанію, якій довіряє та поширив пост у мережі Facebook. Щоб прийняти участь необхідно поширити пост, залишити електронну адресу та проголосувати.

В Україні працює понад 200 страхових компаній. Як відрізнити відповідального від недобросовісного? Згідно Закону України «Про страхування» , їхню діяльність регламентує державний регулятор МТСБУ, вони ж і створюють офіційний рейтинг страхових компаній. Та чи збігається він із народним? Нам важливо розуміти, чи поділяють офіційні рейтинги користувачі страхових послуг – прості українці.

Саме тому, ВАРТА1 спільно із ГО «ОСА», за юридичної підтримки ЮК «Центр автовиплат «Поліс» закликають взяти участь у голосуванні і створити народний рейтинг страхових компаній, які працюють на ринку більше року і є більше чи менше впізнаваними на ринку послуг. Багато із вас мають власний досвід стосунків із ними і можуть віддати свій голос за компанію, яка, на вашу думку, заслуговує на це.