Візит прем‘єр-міністра України у Львові: де був та що робив

У п’ятницю, 25 вересня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прибув у рамках робочої поїздки на Львівщину.  Про це повідомили  у “Тelegram”-каналі глави уряду.

Міністр взяв участь у відкритті чергового стартап-конкурсу від “Tech StartUp School”.

“Взяв участь у відкритті чергового стартап-конкурсу від “Tech StartUp School”. Це один із найуспішніших прикладів реалізації креативних проєктів в Україні. Завдяки йому українські новатори проходять шлях від формування ідеї до створення бізнес-моделі й пошуку інвестицій. Проєкт “StartUp Прорив” — це тривала співпраця інноваторів, підприємців, інвесторів та держави. Зі свого боку ми й надалі будемо підтримувати такі ініціативи, оскільки вони дають шанс перспективній молоді реалізувати себе та представити Україну на міжнародній арені”, — написав він.

Також Денис Шмигаль побував у Львівській політехніці, де прочитав лекцію.

“Мав чудовий діалог зі студентами Львівської політехніки під час лекції «Україна мрії». Про те, якою ми хочемо бачити Україну через 10, 20 та 50 років. Почув їхнє бачення проблем у країні та побачив бажання її змінювати. Переконаний, вони зможуть втілити усі свої ідеї та задуми”, — поділився прем’єр.

Читайте також:   Визначено генерального підрядника, який будуватиме сміттєпереробний завод у Львові (візуалізація)

Окрім того Денис Шмигаль відвідав львівську оперу.

“За тиждень Львівський національний театр опери та балету ім. С. Крушельницької відзначає 120 років із дня відкриття. З цієї нагоди переглянули репетицію до святкування та вручили працівникам подяки й цінні подарунки. Львівська опера — це одна з найбільш упізнаваних пам’яток міста та й всієї України. Адже театр став першим серед українських, що ввійшов у міжнародну музичну асоціацію «Opera Europa» та в міжнародну організацію танцю ЮНЕСКО. На сцені театру виступали всесвітньовідомі виконавці, тому престиж театру — це престиж нашої країни. Саме для збереження та осучаснення культурних пам’яток України наступного року за ініціативи Президента розпочинаємо програму «Велика реставрація»”, — додав він.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!