Вкрасти з парків… від лавок і смітників до магнолії та бруківки (фото)

Опубліковано 9 Травня 2017 о 14:15

З потеплінням свідомі громадяни міста Лева повідомляють про масове мародерство у парках міста. 

У квітні з парку ім. І. Франка викрали клінкерну бруківку, про це повідомила у соціальній мережі Facebook ГО “Зручне місто”. Тоді ЛКП “Зелений Лев” повідомило, що планує докупити і відновити бруківку до кінця року.

У ніч з 1 на 2 травня на території Парку Культури біля атракціонів було вкрадено дерево Магнолія. Дерево висотою приблизно 2 метра посадили минулого місяця та порадувати львів’ян жовтим цвітом вона таки не встигла. Проце повідомили на офіціній сторінці Парку культури у Facebook

Під час травневих вихідних у П’ятому парку викрали 3 з 5-ти недавно встановлених лавок і два смітники. Одну лавку намагалися витягнути.

9 травня мешканці вулиці Ряшівської повідомили про вкрадені і знищені лавки у сквері на Ряшівській.

Крадучи у парках і привласнюючи собі речі масового використання, ви забираєте у своїх ж дітей, родичів, знайомих та врешті-решт у самого себе можливість у парку посидіти на вулиці, скористатися урною для смітника, пройти бруківкою… 

Закликаємо при виявленні громадян, що крадуть з парків звертатися у поліцію, такі люди, що ввжажають, що можуть у себе на подвір’ї поставити лавку з парку чи посадити магнолію вкрадену з Парку Культури повинні нести відповідальність.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM