Влада Львова продає на площі Ринок приміщення у кам’яницях за мйже 100 мільйонів гривень (фото)

Опубліковано 25 Червня 2019 о 17:00

Найближчим часом стартує аукціон нежитлових приміщень підвалу та першого поверху, загальною площею 945,1 кв. м. на площі Ринок, 19, 20 та 21. Про це інформує прес-служба міської ради Львова. 

За словами начальниці управління комунальної власності ЛМР  Інни Свистун,  цей об’єкт — це приміщення 1-го поверху і підвалу колишнього ресторанного комплексу. Так історично склалося, що це частина трьох будівель — площі Ринок, 19, 20 та 21, тому й продають його одним лотом. Проте ці приміщення між собою з’єднані, мають переходи, тому й функціонували раніше як один комплекс. Тому місто вирішило продавати цей об’єкт як один лот.

“Ми дуже зацікавлені і дуже сподіваємося, що інформація про цей об’єкт дійде до потенційних охочих придбати це приміщення і зробити у ньому фантастичний заклад, який буде користуватися попитом і львів’ян, і мешканців міста. Станом на сьогодні ми вже провели понад 180 аукціонів у “ProZorro”, продали 83 об’єкти, тому сподіваємося, що і цей об’єкт також знайде свого хорошого покупця”, — сказала Свистун.

Раніше у цих приміщеннях була арт-ресторація “Під Левом”. Проте попередній орендар (ТзОВ «Краківський ринок») постійно боргував місту кошти за оренду, тому міське управління комунальної власності було змушене подати позов про розірвання договору і виселення цього орендаря.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM