Влада Львова продає на площі Ринок приміщення у кам’яницях за мйже 100 мільйонів гривень (фото)

Найближчим часом стартує аукціон нежитлових приміщень підвалу та першого поверху, загальною площею 945,1 кв. м. на площі Ринок, 19, 20 та 21. Про це інформує прес-служба міської ради Львова. 

За словами начальниці управління комунальної власності ЛМР  Інни Свистун,  цей об’єкт — це приміщення 1-го поверху і підвалу колишнього ресторанного комплексу. Так історично склалося, що це частина трьох будівель — площі Ринок, 19, 20 та 21, тому й продають його одним лотом. Проте ці приміщення між собою з’єднані, мають переходи, тому й функціонували раніше як один комплекс. Тому місто вирішило продавати цей об’єкт як один лот.

“Ми дуже зацікавлені і дуже сподіваємося, що інформація про цей об’єкт дійде до потенційних охочих придбати це приміщення і зробити у ньому фантастичний заклад, який буде користуватися попитом і львів’ян, і мешканців міста. Станом на сьогодні ми вже провели понад 180 аукціонів у “ProZorro”, продали 83 об’єкти, тому сподіваємося, що і цей об’єкт також знайде свого хорошого покупця”, — сказала Свистун.

Раніше у цих приміщеннях була арт-ресторація “Під Левом”. Проте попередній орендар (ТзОВ «Краківський ринок») постійно боргував місту кошти за оренду, тому міське управління комунальної власності було змушене подати позов про розірвання договору і виселення цього орендаря.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM