Владислав Криклій розповів, які дороги в Україні можуть зробити платними

Поки що заплановано три ділянки дороги, які можуть стати платними. Одна з них — львівська. Про це міністр інфраструктури України Владислав Криклій розповів в ефірі “Сніданку з 1+1″на “ТСН”.

“Одеську трасу робити зараз автобаном не зовсім актуально. Якщо ми хочемо говорити про якісь платні дороги, концесійні, то у нас є інші ділянки. Наприклад, київська кільцева, була б дуже актуальною. На цій ділянці точно потрібно щось робити”, — повідомив він.

Криклій наголосив, що концесійні платні дороги завжди мають бути альтернативними до безкоштовних.

За його словами, у стратегічних планах немає будівництва платної дороги на одеській трасі. «Ми зараз маємо робити розрахунки щодо будівництва платних доріг. За планом у нас: “Львів–Краківець”, київська кільцева, “Біла Церква”Київ», — додав міністр.

Нагадаємо, у лютому 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон, що дозволяє передавати на умовах концесії дороги загального користування державного значення, будівництва і експлуатації.

Згідно з законом, автомобільні дороги (їх ділянки) будуть відносити до розряду платних лише за умови їх суттєвого удосконалення та забезпечення альтернативного проїзду транспортних засобів безоплатними автомобільними дорогами.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!