Власник ділянки засипає сміттям історичну трасу “Майорівка”, де відбуваються міжнародні змагання з мотокросу

Опубліковано 26 Лютого 2019 о 16:00

За словами головного організатора «Відкритого Кубка Львова» з мотокросу, президента ГО «Мотоклуб» «Зазір’я» Володимира Мухи, цього року заплановані змагання можуть не відбутися.

Про це йдеться на сторінці управління молоді та спорту, у соціальній мережі “Facebook”. 

Уже кілька днів чоловік, який називається власником ділянки, привозить глину та землю, яка уже покриває будівельне сміття, — починає розмову Володимир Муха. — Мова йде про верхню частини траси «Майорівка», яку називають закритим парком. Цей майданчик приймає усіх спортсменів, тому без нього про проведення змагань не може бути й мови. Чи законно туди привозять землю та глину, сказати не можу, але можу усіх запевнити, що без верхнього майданчика від мототреку «Майорівка» залишиться лише назва. Навіть якщо ми і заплануємо проводити турнір, для себе вже не уявляю, як прибрати то «сміття» для проведення змагань. І, якщо відверто, ми «вбиті» такими новинами, оскільки уже розпочали серйозну підготовку до «Відритого Кубка Львова–2019». Він був запланований на 12 травня”, — зазначає Володими Муха.

На світлинах, які опубліковані у соціальній мережі “Facebook”, можна й справді побачити захаращену землею і глиняну трасу:

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM