Внаслідок вибуху на підприємстві в Тернополі постраждав працівник (ФОТО)

Опубліковано 15 Грудня 2017 о 11:32

14 грудня близько 19:20 год на території комбінату “Будіндустрія”, в бетонно-формувальному цеху даного підприємства, відбувся вибух газової суміші, в результаті чого сталось часткове руйнування залізобетонного даху, на площі близько 576 м.кв. (24х24 м).

Фото: ДСНС України у Тернопільській області

На підприємстві тернопільського комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”, стався вибух, під завалами опинився працівник.

Про це повідомляє  Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Під завалами бетонних конструкцій опинився працівник цеху, громадянин 1951 року народження, житель м. Тернопіль. Потерпілого звільнили з-під завалу та передали працівникам центру екстреної медичної допомоги, які госпіталізували його в реанімаційне відділення Тернопільської міської лікарні №1.

Як було встановлено працівниками ДСНС, на території комбінату «Будіндустрія», в бетонно-формувальному цеху даного підприємства, відбувся вибух газової суміші. Рятувальники негайно розпочали пошукові та аварійно-рятувальні роботи. Загалом до них залучено 5 од. техніки та 23 чол. з числа особового складу пожежно-рятувальної служби Тернопільського гарнізону. На місці події працювала оперативна група на чолі з начальником Управління полковником служби цивільного захисту Віктором Маслеєм.

Місце події та зону можливих руйнувань було огороджено та освітлено. Під час проведення аварійно-рятувальних робіт для обстеження місця завалу, а також прилеглої території на наявність потерпілих, залучалися позаштатні кінологи.

Ймовірна причина вибуху – порушення технологічного процесу. Остаточні висновки, щодо причин та наслідків вибуху будуть прийняті після завершення детального вивчення обставин події, обстеження будівлі та проведення засідання спеціальної комісії.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM