Водій з України врятував кількох людей, під час ДТП у Щецині (фото)

Водій з України, на ім’я Андрій, став героєм польських медіа. Українець врятував кількох людей під час ДТП, яка сталася, 9 червня, під Щецином (Західнопоморське воєводство). Про це повідомляє radioszczecin.pl, пише “Наше Слово”.

У неділю, на трасі S3 у напрямку до міста Свіноуйсьце, зіткнулися сім автомобілів. Через дві години сталася аварія на частині траси, що веде у зворотному напрямку. Всьго у ДТП потрапили 10 машин, 6 людей загинули. Чоловік, який керував вантажівкою, не зміг вчасно загальмувати. Сила зіткнення була настільки великою, що деякі машини загорілися.

«Після удару моя машина почала крутитися, всі влітали один на одного. Моя машина згоріла… Я була при самій вантажівці, фактично втиснута в неї, — розповіла одна з жінок у коментарі “Radio Szczecin”. — Авто поруч теж горіло, пан Андрій витягнув мене через вікно, бо я не могла вийти. Власне, цей чоловік рятував, кого міг».

Cам українець розповідає, що вийшов із машини, взяв вогнегасник і побіг до одного з автомобілів праворуч: «У ньому були двоє жінок і двоє дітей. Ми витягли їх з автомобіля. Раптом ми почули крик, ліворуч хтось розбив вікно і витягнув водія вантажівки».

“Radio Szczecin” пише, що українець врятував життя щонайменше чотирьох людей.

Нагадаємо, вчора на північному заході Польщі, поблизу міста Щецин на автомагістралі А6, трапилось зіткнення семи автомобілів, що викликало пожежу. У результаті аварії, загинуло 6 осіб, ще 16 отримали поранення.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!