Водіям нагадують про обмеження руху вантажівок у денний час доби

Для збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди, обмежується проїзд територією Львівської області автомобільного транспорту загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн у денний час доби з 10:00 год до 22:00 год у разі підвищення температури повітря понад +28 ºС. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Для запобігання деформації дорожнього покриття у вигляді колійності та просідань на автомобільних дорогах загального користування:

— встановлено інформаційні панно: “Увага! Рух великовагового транспорту з 10:00 до 22:00 заборонено при t> +28 ºС”;

— встановлено дорожні знаки:

— 3.15 “Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 24 т, заборонено”;

— 3.16 “Рух транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує 7 т, заборонено;

— 7.4.4 “Час доби, протягом якої діє знак” (10:00–22:00).

Попри встановлені дорожні знаки та інформаційні панно, на автомобільних дорогах загального користування деякі водії та перевізники великовагового транспорту і надалі порушують правила проїзду автодорогами при високих температурних показниках повітря.

Упродовж місяця у Львівській області перевіряється близько 3000 транспортних засобів, при цьому виявлено 200 порушень.

Служба автомобільних доріг у Львівській області вкотре звертається до водіїв та перевізників великовагового транспорту щодо виконання вимог Правил дорожнього руху в частині дотримання вагових параметрів.

Нагадуємо, в літній період на дорогах області діє 51 пункт відстою великовантажного транспорту. Пам’ятка для водіїв тут.

 

 

Posted in АКТУАЛЬНО, Львів, НОВИНИ
Çàãðóçêà...