Володимир Гройсман: “Жодного витоку інформації, поки тривала операція, не було”

Опубліковано 22 Грудня 2017 о 13:02

За словами глави уряду, в Кабміні давно знали про діяльність шпигуна. Про це повідомляє ТСН з посиланням на прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Затриманий перекладач Кабінету міністрів Станіслав Єжов, якого упіймали за підозрою у шпигунстві на спецслужби РФ, не мав доступу до державної таємниці.

“У нього не було жодного доступу до державної таємниці, і тому жодних, так би мовити, серйозних втрат ми не отримали”, – наголосив він.

За словами прем’єра, Єжов займався організацією офіційних подій, зустрічей, а також перекладами, а до посади в уряді працював у Адміністрації президента, у Верховній Раді, у МЗС, їздив у відрядження за кордон як дипломат. 

Також Гройсман зазначив, що за його допомогою СБУ не один місяць слідкувала за діяльністю шпигуна в Кабміні.

“Не один місяць, не хочу відкривати таємниці, ми знали про те, що є підозра, що він працює на іноземні спецслужби. Цей довгий час він був під повним моніторингом, звісно, за сприяння прем’єр-міністра і мого апарату. Щойно була зібрана необхідна кількість матеріалів, то він одразу був затриманий, і зараз буде відбуватися слідство”, – розповів глава уряду.

Окремо Гройсман запевнив, що використати ситуацію із затриманням співробітника протоколу Кабміну для його дискредитації нікому не вдасться.

“А всім, хто хоче використати цю ситуацію (затримання) проти мене, я хочу сказати одну річ – скільки б не намагалися мене дискредитувати, я буду це виявляти і публічно про це заявляти. Хочу подякувати СБУ і наголошую на тому, що місяцями йшла операція, але жодного витоку інформації, поки тривала операція, не було”, – резюмував глава уряду. 

Читайте також: СБУ затримала чиновника із Кабміну, який таємно працював на спецслужби Росії

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM