Волонтери, активісти, медики створили новий громадський рух «ВАРТА»

Відомі львівські громадські організації, волонтери, активісти, медики оголосили про створення нового громадського руху «ВАРТА». Його керівником обрали Ігоря Зінкевича.

Як зазначають у «ВАРТІ», частиною руху може стати кожен, хто має власні проєкти, прагне зробити Львів — містом розвитку.

«ВАРТА» — це команда активних і дієвих львів’ян, об’єднаних однією метою. Ми хочемо подолати погані звички нашого міста, які не дозволяють Львову розвиватися, гідно жити його мешканцям. Ці звички формувалися роками, десятиліттями і врешті почали сприйматися як норма. Неякісний транспорт, брак місць у садочках, хаотичні забудови, життя Львова у борг, обділені медицина та освіта. Перелік дуже довгий. Ми маємо ряд напрацювань у кожній сфері, від яких залежить добробут, комфорт і безпека львів’ян. Готові їх разом реалізовувати», — говорить керівник «ВАРТИ» Ігор Зінкевич.

До руху вже долучилися знані ще з часів Майдану «Варта1», «Варта-700», «Народна Самооборона» Львівщини. А ще «Львівський Автомайдан оновлений», екоспільнота «Чисте довкілля», БФ «Там, де живе надія».

Учасниками «ВАРТИ» є суспільні діячі й волонтери Валерій Веремчук, Наталія Шелестак, Юрій Мартинюк, Тарас Ворко, Андрій Крук, екоактивісти Ірина Оршак та Ігор Муравський, лікарки Софія Кащевська і Марія Кісельова.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!