Волинські військові заперечили, що вичерпували воду з калюж через приїзд Зеленського

Опубліковано 10 Липня 2020 о 14:50

Напередодні у медіа розлетілися знімки військовослужбовців 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації, які вичерпували воду з калюж пляшками та віниками. ЗМІ повідомляли, що командування частини нібито доручило ліквідувати калюжі через візит президента.

У бригаді заперечили зв’язок між осушенням калюж підручними засобами та приїздом президента України Володимира Зеленського, пише “Суспільне”.

Інформацію, яка з’явилась у ЗМІ, виданню прокоментував старший офіцер відділення морально-психологічного забезпечення Андрій Тюренков. За його словами, прибирання на території летовища таким методом відбувається постійно. А напередодні військові готувалися до ремонту дороги: “Їх необхідно було осушити перед тим, як їх засипати, щоб не утрамбовувати у воді той асфальт. Тому своїми силами військовослужбовці військової частини провели дану роботу”, — розповів Андрій Тюренков.

“Ми проводимо постійно прибирання на території частини. Президент Зеленський тут взагалі ні до чого”, — кажуть військові. Зі слів старшого офіцера, калюжі на території летовища прибрали за півгодини. Задіяні були контрактники та усі хто був вільний у частині.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM