Волинянин, який жорстоко вбив дівчат у Києві в новорічну ніч, здійснив подібний злочин у Львові

Волинянин Сергій Ксьондзик, якого затримали за вбивство двох дівчат на Подолі, у Києві, два роки тому у Львові (теж на Новий рік) намагався скоїти подібний злочин — убивство з корисливих мотивів.

На щастя, тоді дві потерпілі вижили, пише «Обозреватель».

Як з’ясувалося, Сергій Ксьондзик, який вийшов із в’язниці у 2017 році, одну з дівчат на новорічні свята він бив по голові, обличчю й грудях. А потім забрав у неї мобільний телефон вартістю 4,9 тис грн.

Другу жертву пограбував за два тижні, перед цим теж жорстоко побивши: синцями були вкриті груди, спина, руки й ноги. Він відібрав у дівчини $300, фотоапарат вартістю 6 тис грн і планшет.

Характерно, що Ксьондзика тоді взяли під варту. Але в суді одна з потерпілих неодноразово скаржилася, що отримує від грабіжника погрози навіть із в’язниці. Прокуратура Львова наполягала на тому, щоб не випускати до суду рецидивіста, у якого було кілька судимостей, а один із останніх термінів — 11 років за зґвалтування неповнолітньої.

Але суд чомусь вирішив, що чоловік не є небезпечним, і, в липні 2019 року, його випустили під заставу в 34 тис грн. До речі, найближче судове засідання у цій справі мало відбутися 20 січня.

У Львові у Ксьондзика є маленька дочка та колишня дружина.

Нагадаємо, днями в Києві, 34-річний Сергій Ксьондзик убив 19-річну Марію Каминіну і 16-річну Єву Лисенко. У дівчат при собі були тільки мобільні телефони, недорогі прикраси й трохи грошей.

Вбивці та його 19-річній спільниці Єлизаветі Бершацькій, затриманим в Одесі, повідомили про підозру. До суду вже передали клопотання про обрання затриманим запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!