Вперше до Львова приїде волейбольна команда німецької Бундесліги

29 січня, о 19.00 годині, у Львові відбудеться матч 1/8  ЄКВ між “Барком-Кажани” та  командою з німецької волейбольної Бундесліги “Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING”.

Традиційно волейболісти зустрінуться на майданчику ПС «Галичина» (Керченська,8).

У Львові гравці “Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING”  — гратимуть вперше. Як наголосив головний тренер ВК «Барком-Кажани» Угіс Крастіньш, до матчу з німцями «кажани» готуються ще з минулого року: відтоді як обіграли ПАОК. «Дуже добре, що зараз на нашу команду чекають серйозні матчі — з двома вінницькими командами та білоруським «Солігорськом» на виїзді. Ми гратимемо з досить сильними суперниками перед тим, як вийти на майданчик з “Hypo Tirol AlpenVolleys”», — наголосив Угіс Крастіньш.

“Hypo Tirol AlpenVolleys” відносно нова волейбольна команда, створена у 2017 році. Але водночас сильна: третя у волейбольному рейтингу Німеччини. «У них дуже хороша команда, сильний центральний блокуючий, діагональний. Це інтернаціональна команда, гравці зібрані зі всього світу. Команда утворилася об‘єднанням німецької і австрійської команди», — додав Угіс Крастіньш.

Квитки на матч можна придбати на https://gastroli.ua/

Нагадаємо. 19 грудня, в грецьких Салоніках відбувся матч-відповідь 1/16 Кубку ЄКВ між ВК “Барком-Кажани” та ВК “ПАОК” ( Греція). За підсумками гри — львівська команда обіграла суперника із рахунком 0:3 (22:25, 21:25, 23:25, 14:16). А це означає, що ВК “Барком-Кажани” вперше потрапила до 1/8 Кубку ЄКВ.

Додамо, що17 та 18 січня ВК «Барком-Кажани» на виїзді у Вінниці гратимуть з місцевим «Серцем Поділля». Натомість 22 та 23 січня «кажани» вдома прийматимуть «МХП-Вінниця».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!