Вперше на Львівщині у психоневрологічному інтернаті відкрили сироварню (фото)

На базі Комунального закладу Львівської обласної ради «Грушківський психоневрологічний інтернат» нещодавно відбулось урочисте відкриття сироварні як додаткового напряму діяльності комунального закладу. Про це повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

Нетрадиційне поєднання лікувальної та фермерської діяльності, а саме — утримання корів та виробництво молока та сиру започатковано з приходом нового керівництва закладу.

Як зазначають у закладі, започаткування такої діяльності сприятиме покращенню соціально-побутового обслуговування підопічних інтернату, їх соціальної реабілітації, а саме працетерапії, збереженню фізичної, психологічної, соціальної активності та оздоровлення в цілому.

«Приємно спостерігати, як захоплення ініціативної людини — керівника закладу Наталі Олександренко втілилось у суспільно корисну і дуже важливу справу, що може слугувати прикладом для інших установ та закладів, які мають підсобні господарства, — створювати додану вартість та забезпечувати себе власною продукцією», — зазначила заступник директора — начальник управління  департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!