Впродовж минулого місяця на Львівщині завершили ремонт на 26-ти ділянках доріг

Опубліковано 21 Липня 2020 о 16:54

Упродовж червня і до сьогодні, ремонтні роботи проводили на 59 ділянках доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності. Зокрема, на 26-ти ділянках роботи завершили. Відремонтували майже 17 км доріг.

Про це повідомив очільник області Максим Козицький.

“Касові видатки за цей період склали 52,8 млн грн з державного дорожнього фонду і 12,6 млн грн — з обласного бюджету”, — наголосив  Максим Козицький.

Зокрема, упродовж цього періоду багато зроблено на автомобільній дорозі “Шопки–Станимир–Ганачівка”, йдеться про дві великі ділянки загальною протяжністю майже 6,8 км.

Ця дорога сполучає 4 населені пункти та перетинає шлях державного значення “Куровичі–Рогатин”. Цю дорогу проклали у 1962 році. І з того часу капремонту ніхто не проводив.

На ділянці від села Лагодів до кінця Станимира вже влаштовано нове асфальтобетонне покриття протяжністю близько 4 км.

Читайте також:   Троє українських воїнів підірвалися на вибуховому пристрої

Також у цей період активно тривали роботи на автомобільній дорозі “Східниця–Верхнє Синьовидне”. На майже 5-кілометровій ділянці, від Східниці в напрямку до Верхнього Синьовидного, проклали вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття та провели основні роботи з влаштування верхніх підпірних стінок.

На мостовому переході через річку Стрий, приблизно на 13-му кілометрі дороги, виконано підготовчі роботи для влаштування залізобетонних балкових прогонових конструкцій. Ці балки, а їх буде 33, якраз зараз виготовляють

До кінця цього року, планують збудувати міст, а всю дорогу відремонтувати.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM