Вроцлавсього таксиста підозрюють у спробі вбивства українця

 

У Вроцлаві, у суботу, 37-річний таксист переслідував у алеї парку українця на велосипеді, збив, а потім наїхав на нього. Злочинця затримали. Йому може загрожувати довічне ув’язнення.

Як пoвідoмляє “Yavp.pl”, пише “Наш Вибір”, cпочатку таксист зачепив велосипедиста на дорозі. Після нетривалої словесної перепалки  українець поїхав у напрямку найближчого парку.

Таксист почав його наздоганяти. Вже на території парку автомобіль на швидкості збив велосипедиста на алеї, а потім проїхався по ньому лежачому. Внаслідок цього, українець отримав тяжкі травми: переломи ребер та пошкодження грудної клітки. Першу допомогу йому надали свідки, згодом приїхала “швидка”, яка забрала потерпілого до лікарні.

Поліція затримала зловмисника. Він був тверезим. Чоловік не визнав своєї провини, попри це, його звинуватили у спробі навмисного вбивства.

Таксисту може загрожувати довічне ув’язнення. На час слідства, прокуратура вимагатиме від суду взяти його під арешт на 3 місяці.

За словами речниці Окружної прокуратури Юстини Пілярчик, до суду направлено вимогу застосування до Артура Х. запобіжного засобу —тимчасового позбавлення свободи до трьох місяців.

«Артур Х. підозрюється у спробі вбивства Юрія Г., котрий пересувався на велосипеді. Артур Х. підозрюєтьсяу тому, що він навмисне збив велосипедиста і переїхав його передньою віссю машини. Артурові Х. загрожує кара — довічне ув’язнення», — сказала Юстина Пілярчик.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!