Вступна кампанія в медичні ВНЗ: на Західній Україні два хабарники – директор та викладач

Сьогодні затримано двох хабарників-освятн у Рівному та Закарпатті, які за кошти обіцяли посприяти у вступі в навчальний заклад. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Гроші педагог вимагала за вступ до навчального закладу. Співробітники Управління захисту економіки у Рівненській області Нацполіції та військової прокуратури Рівненського гарнізону Західного регіону України затримали її у власній квартирі після отримання грошей.

На даний час оперативники управління захисту економіки в Рівненській області Національної поліції України, як і їх колеги в інших регіонах, проводять антикорупційні заходи у сфері освіти. У зв’язку з початком вступної кампанії до навчальних закладів «нечисті на руку» посадовці можуть активізувати свою протиправну діяльність.

Так, до поля зору працівників підрозділу потрапив викладач медичного коледжу м. Рівне. Педагог вимагала від громадянина 4 тисячі доларів США за вступ до навчального закладу.

Слідчі військової прокуратури Рівненського гарнізону Західного регіону України відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. В межах цього кримінального провадження правоохоронці задокументували факт вимагання неправомірної вигоди.

Сьогодні, 5 липня, викладача медичного коледжу затримали у її квартирі під час одержання хабара.  Оперативники та слідчі вилучили 4 тисячі доларів США. Тривають слідчі дії, встановлюються особи, які також можуть бути причетні до корупційної діяльності.

На Закапатті гроші директор закладу вимагав від абітурієнтів за вступ до навчального закладу.

Керівник навчального закладу вимагав неправомірну вигоду від абітурієнтів, які мали намір навчатися у медичному коледжі і подали документи на вступ. В межах провадження було встановлено, що за вступ посадовець вимагав одну тисячу доларів США з однієї особи.

Сьогодні, 5 липня, оперативники Управління захисту економіки у Закарпатській області Нацполіції та слідчі прокуратури Закарпатської області затримали директора медичного коледжу під час одержання неправомірної вигоди. Вилучили 1 тисячу доларів США.

Проводяться обшуки за місцем роботи фігуранта.

Документування та затримання освітянина проходило в межах провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

 

Читайте також:   Юнак набрав 100 000 підписників на роликах про українську мову

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!