Вибух багатоповерхівки на Позняках: ДСНС попереджає про аферистів, що “збирають” допомогу постраждалій дівчинці

Опубліковано 23 Червня 2020 о 17:53

У Державній службі з надзвичайних ситуацій попереджають, що аферисти оголошують про збір коштів начебто на допомогу постраждалим внаслідок вибуху у багатоповерхівці на Позняках у місті Києві. Про це, на свій сторінці у “Facebook”, написала прессекретар ГУ ДСНС України у місті Києві Світлана Водолага.

“На жаль, у наш час трапляються випадки, коли на людському горі наживаються інші…Наші психологи працюють на місці вибуху у житловому будинку по вул. С. Крушильницкої, 1/5, постійно надають психологічну допомогу постраждалим, в тому числі і дівчинці Анастасії, яка втратила у цій трагедії свою родину…Так ось, у соціальних мережах, час від часу, почали з’являтися пости з номерами карток для збору коштів для допомоги Насті… Анастасія не знає ту, хто збирає для неї кошти…Сподіваюсь, адже хочеться вірити у найкраще, що це дійсно, “збір для Насті”, — написала Водолага.

Так, за її словами, для тих, хто вирішить використати трагедію Анастасії для власної наживи, у ДСНС є номери всіх карток тих, хто дійсно допомагає дівчинці.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM