Видатна українська гімнастка, уродженка Львова Анастасія Возняк оголосила про завершення спортивної кар’єри

Видатна українська художня гімнастка, уродженка Львова Анастасія Возняк на своїй сторінці в соцмережі оголосила про завершення спортивної кар’єри.

Як повідомили «Варта1» у Відділенні НОК України у Львівській області 22-річна спортсменка — дворазова чемпіонка Європи, багаторазова призерка чемпіонатів світу, Європи та Європейських ігор, учасниця літніх Олімпійських ігор 2016 і 2020 років.

“Я віддала цьому спорту 17 років свого життя! І жодного разу не пошкодувала про це! Я шалено щаслива, що мала можливість тренуватися в збірній України і виступати під прапором України на світовій арені. Так я не стала Олімпійською чемпіонкою, але я пройшла цю школу виживання і багато чому навчилася тут!», — написала Анастасія Возняк.

Також спортсменка подякувала своїй мамі, яка відвела її на художню гімнастику, а також всім тренерам, лікарям, масажистам, з якими працювала протягом своєї кар’єри. Вдячна Анастасія Возняк також всій команді і вболівальникам, а особливо — Ірині Іванівні (Дерюгіній) за те, що дала шанс реалізувати свою мрію, що вірила, підтримувала і зажди була поруч.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!