“Випив 50 таблеток і попрощався”: львівські патрульні врятували життя чоловіку (відео)

Вчора, близько 10-ї години ранку, командирському екіпажу, в складі Андрія Горбаля та Романа Орищина, прийшов виклик “Спроба самогубства”. Про це розповіли у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.

“Мені зателефонував товариш на ім’я Вадим і сказав, що прийняв 50 таблеток й таким чином він хоче покінчити з життям”.

Чоловік сказав лише приблизну адресу проживання друга Вадима, а саме, 9-ти поверховий будинок на вулиці Богдана Хмельницького.

Екіпаж встановив де живе цей чоловік і вирушив йому на допомогу.

“На стукіт у двері ніхто не реагував. Оскільки було достатньо підстав вважати, що життю чоловіка загрожує небезпека, то згідно із ч. 1 п. 1 ст. 38 (проникнення до житла пов’язаних із рятуванням життя людей) Закону України про Національну поліцію, патрульні відчинили двері і продовжили стукати та кликати чоловіка. Поліцейські отримавши дозвіл зайти до помешкання почали надавати домедичну допомогу 51-річному чоловікові. Також, командир роти одразу викликав швидку допомогу”, — розповіли у пресслужбі.

Читайте також:   «Галичанка» продовжує розбиратися з основними конкурентками: підсумок 3-го туру гандбольної Суперліги

Чоловіка до приїзду медиків тримали при тямі та намагалися прочистити шлунок. Він постійно стогнав і важко дихав та час від часу втрачав свідомість.

Сказав, що випив пів сотні таблеток. Порожні блістери від них поліцейський знайшли на кухні. В інструкції було зазначено, що передозування може призвести до летального результату.

Медики оглянувши чоловіка, надали йому допомогу і шпиталізували.
Оскільки в нього родичів в Україні немає, у присутності лікаря і поліцейського сусідка зачинила двері й передала ключ медикам.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!