Вже одужали 216 львівських медиків, у яких діагностували COVID-19

Опубліковано 8 Липня 2020 о 19:15

Станом на сьогодні, 8 липня, 216 медичних працівників, які захворіли на коронавірусну інфекцію, вже одужали й повернулись до роботи.

Про це повідомив керівник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб, передає пресслужба ЛМР.

Він розповів, що загалом станом на сьогодні 362 працівники медичних закладів міста Львова хворіли на COVID-19. Це лікарі, медичні сестри, лаборанти і адміністративні працівники. З них 32 перебувають на стаціонарному лікуванні, 113 — на самоізоляції, 216 вже одужали та, на жаль, 1 молодша медична сестра померла.

Загалом, по Львівській області на коронавірус захворіли 997 медичних працівників, з яких уже одужали 516 та, на жаль, 7 — померли.

Зазначимо, медичні заклади міста продовжують працювати в посиленому режимі, надаючи допомогу хворим. Медики забезпечені засобами індивідуального захисту, запаси яких постійно оновлюються. У приміщеннях закладів постійно проводять дезінфекцію і дотримуються вимог до роботи в період пандемії.

Станом на сьогодні у Львові та на Львівщині — 6562 підтверджених випадків інфікування COVID-19. З них 974 — одужали, 170 випадків — летальні.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM