«Я чую, як мама кричить, а він її б’є» – 11-річна дівчинка викликала поліцію до п’яного вітчима

Дівчинка зрозуміла, якщо не викликати правоохоронців, насилля може торкнутися і її. До приїзду наряду поліції вона знаходилася на постійному зв’язку з оператором колл-центру. Про це інформує Відділ комунікації поліції Донецької області.

Вчора, 23 лютого, о 23 годині сіпвробітниця центру 102 почула у слухавці дитячий голос. Дівчинка швиденько запитала, в якому місті знаходяться поліцейські, а дізнавшись, що за цим номером обслуговується вся Донецька область, почала говорити.

З’ясувалося, що 11-річна школярка зачинилася в своїй кімнаті, бо вітчим прийшов додому напідпитку та почав «встановлювати свої порядки». Спочатку у них з жінкою виникла словесна перепалка, потім бійка.

«Я чую, як мама кричить, а він її б’є», – розповіла співрозмовниця. На другому поверсі приватного будинку спав її молодший братик, а мати між ударами встигла лише попросити дитину набрати 102.

За 10 хвилин наряд патрульної поліції вже був на місці. Весь цей час дівчина знаходилася на лінії та розповідала оператору, чим займається, як навчається та чи часто вдома бувають такі сварки.

Господиня підтвердила поліцейським слова доньки та написала з цього приводу заяву.

Всього ж у 2017 році поліцейські надали допомогу більш ніж 3 тисячам дітей Донеччини. Кожен виклик – це передусім показник дитячої довіри. Жоден з дзвінків неповнолітніх не був втраченим.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!