Як на Львівщині дороги ремонтуюуть або “освячення” по автодорівськи (ВІДЕО)

Сьогодні, 19 квітня журналісти місцевого видання зняли відео, як героїчно ремонтники  займаються покращенням стану багатостраждальної дороги за напрямком Трускавець – Стебник. Про це повідомляє TRUSKAVETS On-Line

Громадські активісти, воїни АТО Василь Ананевич зі Стебника та Роман Гарасим із Трускавця проінспектували якість виконання ремонтних робіт на дорозі Трускавець-Стебник. Вони виявили, що роботи ведуться вкрай неякісно, що може свідчити про халатність та недбалість.

Так, Василь Ананевич та Роман Гарасим зафіксували на відео, що основа дороги перед укладанням асфальту не була підготовлена належним чином, відсутнє належне просочення бітумною сумішшю, а покладений та закатаний асфальт легко кришиться та відривається, що свідчить про недовговічність дорожнього покриття після такого горе-ремонту, пише Трускавецький вісник.

Громадські активісти зробили зауваження виконавцям робіт (Дрогобицький райавтодор) та повідомили про виявлені факти порушень районну державну адміністрацію та правоохоронні органи.

Відзняті активістами відео будуть виставлені в Ютубі.

 

Загрузка...