Як на Волині на спеці та без документів торгують м’ясом та ковбасою (ВІДЕО)

У місті Рожище на Волині, у 30-градусну спеку біля дороги, без холодильника і жодного документа перехожим продають м’ясо та ковбасу невідомого походження. Чиновники про це знають, але нічого не роблять, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. 

“Свіжа в мене ковбаса, все свіже. Там кругом продають”, — запевняє продавчиня. Доки журналісти спілкуються із нею, інші торговки свій товар швидко переховують. Який термін придатності у продукції, вони не зізнаються, а на запитання про документи щодо якості ковбаси — сміються. “У нас не отруяться, не переживайте”, — кажуть вони. 

Керівник рівненського управління Держпродспоживслужби Анатолій Сасовський нагадує, що всі м’ясні та ковбасні вироби мають зберігатися із застосуванням холодильного обладнання, тобто з дотриманням температурних режимів, інакше їхня дегустація може закінчитися лікарнею. “Починаючи з кишкової палички, сальмонели, навіть може розвиватися і бутулізм”, — застерігає він. 

Про самовільний ринок під сонцем чиновники знають, але переконують, що вуличні ковбасні підприємці непереможні — навіть рейди в цій війні не рятують. “На день, на пів дня торгівля припинялась, а на другий день потихеньку так і продають — під ногами, люди ходять, все там і лежить. Якби могли — то вже б вплинули”, — переконує заступник міського голови Рожища Віталій Поліщук. 

Журналісти викликали на місце стихійної торгівлі поліцію — продавчині вправно поховали м’ясо до торб і запевнили, що по дозвільні документи і сертифікати якості слід сходити додому. Тому, наразі, єдина надія чиновників — на свідомість і стійкість містян, які відмовилися б купувати товар сумнівної якості  і ризикувати своїм здоров’ям. 

 

 

Posted in Зх. Україна, НОВИНИ, Новини Волині, ФОТО/ВІДЕО
Çàãðóçêà...