Хто такі контролери ЛКП “Львівелектротранс” та їх обов’язки (відео)

Нещодавно ЛКП “Львівелектротранс” зіткнулось з такою ситуацією, коли шахраї в трамваї видавали себе за контролерів. Кореспондент “Варта1” поспілкувався з бригадиром контролю комунального підприємства, щоб там пояснили, як вберегти себе від шахраїв.

“В обов’язки контролера входить перевірка проїзних документів у пасажирів. Згідно з правилами користування міським електричним транспортом, які були ухвалені у ще 2018 році, контролер повинен при собі мати своє службове посвідчення, жетон та квитанції встановленого зразка. Коли контролер з тих чи інших причин виявляє порушника — він виписує штрафну квитанцію. Відповідно, якщо порушник відмовляється оплачувати штраф — контролер зобов’язаний звернутися в органи Національної поліції для притягнення пасажира до адміністративної відповідальності”, — розповів бригадир контролерів відділу контролю ЛКП Андрій Фок.

За його словами, контролер зобов’язаний показати своє посвідчення на вимогу пасажира, якщо той хоче переконатися в його повноваженнях. Як показала практика бригадирів, можна натрапити й на складного пасажира, так званого порушника, який не платить за проїзд, відмовляється платити штраф. Або ж у відповідь може зухвало відноситися до контролера, підвищуючи при цьому тон і не тільки.

Контролери також не залишають без уваги карантинні норми — носіння маски в громадському транспорті.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!