Як виглядає відремонтована частина вулиці Личаківська (відео, фото)

У вівторок, 17 листопада, підрядник асфальтував праву сторону вулиці — зі сторони «Ензиму». Паралельно встановлюють бордюри. На вул. Личаківській дали змогу проїзду для транспорту, однак на ділянці від вул. Букова до «Ензиму» наразі організовано реверсивний рух.

Про це інформує кореспондент “Варта1”.

“По вулиці Личаківській продовжують проводитись ремонтні роботи, організовано реверсивний рух по вулиці Личаківській. Там стоїть автоматичний світлофор, регулювальники відсутні. Для руху транспорту автоматично вмикається червоне чи зелене світло з інтервалом у 5 хвилин. По правій смузі, є відкриті каналізаційні люки. На даному етапі майстри проводять роботи по встановленню бордюрів”, — розповів кореспондент.

Додамо, що зараз відбувається асфальтування вул. Личаківської — від вул. Букової до «Ензиму», бо ділянка від м. Винники до «Ензиму» вже повністю заасфальтована, і практично повністю встановлено бар’єрне обгородження.

“Щодо руху транспорту, чи заторів, то на даний момент в тому напрямку рухається не велика кількість транспорту, відповідно на даний момент заторів не спостерігається. Станом на 13:50 год. назбирується близько 15 автомобілів”, — повідомив кореспондент.

Нагадаємо, за інформацією ЛКП «Львівавтодор», проектом ремонту вул. Личаківської була передбачена розчистка площі від кущів та дрібнолісся, капітальний ремонт дорожнього одягу, будівництво господарсько-побутового каналізаційного колектора, реконструкцію дощового каналізаційного колектора прокладання електролінії зовнішнього освітлення, пониження всіх існуючих кабельних ліній на 1 м від поверхні, заміна ділянок газопроводу, ремонт кабелів зв’язку.

Читайте також:   На Львівщині вшанували пам'ять загиблого захисника України Ігоря Дідача (фото)

Перевлаштування існуючих тротуарів в межах забудови та влаштування нових тротуарів за межами забудови, влаштування велосипедних смуг. Влаштування нових зупинок громадського транспорту та доведення до нормативних параметрів існуючих.

Для безперешкодного і зручного пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями проектом передбачено пониження бортового каменю, позначення наближення до пішохідного переходу та посадкових майданчиків плиткою з тактильним покриттям.

Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Автомагістраль-Південь», — 160,3 млн грн.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!