Як захистити дитину від COVID-19: поради

Опубліковано 23 Березня 2020 о 15:27

“CDC Global” повідомив, що діти не мають вищого ризику захворіти на COVID-19, ніж дорослі. Однак, деякі діти та немовлята хворіли на новий коронавірус, але саме доросле населення становить переважну більшість випадків. Про це інформує Центр громадського здоров’я.

Ще не відомо, чи можуть діти із важкими хронічними, чи, до прикладу, серцево-судинними захворюваннями, мати тяжчий перебіг нової коронавірусної інфекції.

Як можна захистити свою дитину від інфікування COVID-19?

Ви можете заохотити своїх дітей допомогти зупинити поширення нової коронавірусної інфекції. Розкажіть їм про правила, дотримуючись яких, можна залишитися здоровим:

  • регулярно мити руки теплою водою з милом впродовж 20–40 секунд. Якщо немає такої можливості, руки слід обробити дезінфектором із вмістом спирту не менше 60 %;
  • уникати контакту із людьми, які кашляють і чхають;
  • щодня дезінфікувати поверхні до яких часто торкаються у побутових приміщеннях: столи, крісла з твердими спинками, дверні ручки, вимикачі, пульти, ручки, столи, туалети, мийки.
  • прати дитячі речі і плюшеві іграшки (які підлягають пранню) згідно з інструкціями виробника. Якщо можливо, прати речі варто при найвищих температурних режимах та ретельно їх сушити.
Читайте також:   На Київщині чоловік жорстоко вбив свою стареньку бабусю (фото)

Чи мають діти та дорослі різні симптоми COVID-19?

Ні. Симптоми COVID-19 схожі у дітей та дорослих. Однак, у дітей з підтвердженим COVID-19 зазвичай спостерігаються легкі симптоми. Повідомляється, що симптоми у дітей схожі на застуду: лихоманка, нежить та кашель. Повідомлялося також про блювання та діарею.

Чи повинні діти носити маски?

Якщо дитина здорова, у неї немає необхідності носити маску. Тільки ті, хто мають симптоми хвороби, або які надають допомогу хворим, повинні носити маски.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM