«Які паркани — такі й відповіді», — блог Ігора Зінкевича

От що мене вражає у наших чиновниках — так це вміння гарно й офіційно уникати від відповідей на незручні питання. Особливо, якщо це стосується марнотратства й халатної роботи.

Трохи більше місяця на вулиці Трускавецькій–Пулюя із «нутрощами» вивернуло із тротуару новісіньку огорожу. Ймовірна причина: основу паркану просто загнали в асфальт. Припекло серпневе сонце, можливо, хтось сперся: от огорожа і прилягла відпочити. Але це лише здогад.

Тож скерував звернення голові районної адміністрації  щодо причин пошкодження, скільки коштувало встановлення огорожі чи знайшли відповідального.

І ось відповідь. Цитую: «Орієнтована вартість будівельно-монтажних робіт становить 799 450 грн за 547 метрів».

Оскільки пояснень, чи входить в цю суму вартість самого паркану, чи лише одне його встановлення за 800 тисяч — це якась необґрунтована розкіш. Тим паче, якщо зважити на якість цього встановлення.

Читайте також:   Суд над Софією Фединою та Марусею Звіробій райсуд Львова переніс на 8 квітня

Також у відповіді «повідомили», що обставини пошкодження так і не змогли встановити. Словом, стояв міцно, але чомусь впав. Певно, працівники департаменту житлового господарства та інфраструктури з участю “ОНУР”, які «здійснювали обстеження» не читають “Варту1”, де очевидці пошкодження поділились припущеннями щодо ДТП та падіння огорожі декілька днів опісля.

… Які паркани, такі й відповіді.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!