“Якісний” стан колій на площі І. Франка: ювелірно вкладена бруківка та гострі рейки (відео, фото)

У Львові на площі Івана Франка, на відрізку біля Стрийського ринку, стан трамвайних колій набуває критичнї межі. Про це повідомив сьогодні кореспондент “Варта1”, який ледь не став свідком аварійної ситуації на даній ділянці.

“Площа Івана Франка. Ось так якісно виконав дорожні ремонти «Львівелектротранс». Ювелірно вкладена бруківка, ювелірно загострені рейси”, — повідомляє кореспондент.

Він зазначає, що до ремонту рейси були “втоплені” всередину, а не виступали над бруківкою, спричиняючи ушкодження автомобілям.

“Все це зараз підняте, спричиняє аварійну ситуацію на площі Івана Франка. Коли туди потрапляє автомобіль, дії водія взагалі стають непередбачуваними. На дорозі може виникнути аварійна ситуація”, — розповідає кореспондент.

Нагадаємо, що, минулого тижня, «Львівелектротранс» провів позаплановий ремонт колій. Після цього трамвайні рейки випирають над рівнем дороги. 

Додамо, що минулого 2019 року на площі встановили делініатори. Тоді ж було зазначено, що площа Івана Франка очікує на масштабну реконструкцію.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!