Яскраве й незвичне: креативний підхід у хоровому виконанні (відео)

Яскраве й незвичне: креативний підхід у хоровому виконанні (відео)

“Хор в Україні може бути й такий!!! З креативним підходом, з щирими дітками та на чолі з талановитим диригентом!!!” — Так про виступ камерного хору “Кантус” Трускавецької дитячої школи мистецтв ім. Р. Савицького на обласному конкурсі хорових колективів мистецьких шкіл Львівщини “Творимо, співаємо, радіємо…” пише, на своїй “Facebook”-сторінці, Анна Костюк.

Автор повідомлення не перестає захоплюватися: “Хор “Кантус” — від повного класичного виконання, стильної та правильної подачі репертуару — до вибухового та неочікуваного виконання української пісні. Все в стилі креативного диригента Неоніли Кішкан”.

У 2003 році хор учнів старших класів Трускавецької школи мистецтв ім. Р. Савицького взяла під опіку Неоніла Кішкан. Впродовж років, хор «Кантус» досягнув великих успіхів, набув популярності, постійний учасник регіональних та міжнародних фестивалів, обласних та Всеукраїнських конкурсів, культурно-мистецьких заходів, утверджує вічну божественну музику, починаючи від барокової початку ХVII ст. — та закінчуючи творами сучасних композиторів.

Зокрема тривала та плідна творча співраця пов’язує хор «Кантус» з сучасною композиторкою та заслуженою артисткою України — Лесею Горовою. Неоніла Кішкан — художній керівник та диригент дитячого хору «Кантус» Трускавецької школи мистецтв ім. Р. Савицького.

Випускниця Дрогобицького державного музичного училища ім. В. Барвінського по класу фортепіано та Дрогобицького педагогічного університету ім. І. Франка як хормейстер. Зараз працює викладачем хорового співу та фортепіано в Трускавецькій школі мистецтв та керує Катедральним хором «Голос душі» у храмі Пресвятої Трійці м. Дрогобича. Є автором гармонізацій та обробок окремих творів, які звучать у репертуарі дитячого хору «Кантус».

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM