Є над чим працювати: як виглядає відновлена мозаїка «Море і риби» (фото, відео)

Відновлення мозаїки «Море і риби» на колишньому магазині «Океан», що на вул. Володимира Великого, 26, на стадії завершення. Декілька днів тому забудовник зняв паркан і тепер мозаїка доступна для огляду. Який вигляд станом на 10 серпня має мозаїка показав кореспондент “Варта 1”.

Зазначимо, що роботами з відновлення займався й очолював Остап Патик.

Більша частина вже зроблена, проте видно і недопрацювання — на деяких елементах частинки мозаїки не тримаються, деякі ще не викладені повністю. За проектом на цій території ще мають облаштувати громадський простір.

Нагадаємо, близько року тому всіх у Львові збентежила новина про руйнування мозаїки „Море і риби“.

15 лютого 2019 року були затверджені містобудівні умови та обмеження з реконструкції будівлі на вул. В. Великого, 26а, колишній магазин «Океан».

Читайте також:   В Верховній Раді зареєстрували проєкт, який покінчить зі «старими маршрутками»

Забудовник декларував, що мозаїку «Море і риби» буде збережено. Тривалий час під час ремонтних робіт мозаїка зберігалася.

Однак, 18 липня, стіну з мозаїкою зруйнували. Її залишилося приблизно 12 %.

Наступного дня, 19 липня, на засіданні виконавчого комітету містобудівні умови та обмеження були скасовані й було дано доручення ДАБІ у м. Львові, щоб провести перевірку робіт, які здійснювалися. До 31 липня тривала перевірка на об’єкті. За результатами перевірки були виявлені порушення.

Інспекція склала відповідний протокол і наклала штраф у розмірі 90 тис грн.

У результаті публічних обговорень і перемовин, забудовник визнав свою провину і зобов’язався власним коштом відновити мозаїку.

Роботи з відновлення розпочалися.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!