ЄС отримає підкріплення: В’ятрович таки стане нардепом, за що вже отримав “привітання” колег

На парламентських виборах 2019 року Володимир В’ятрович йшов під номером 25 у списку “Європейської Солідарності”. Партія отримала 23 місця у багатомандатному окрузі, тому історик до парламенту не потрапив.

Нардеп від “ЄС”Ірина Луценко за станом здоров’я склала повноваження. Наступною у списку партії йшла Наталія Бойко (№ 24), але вона відмовилася від мандату, ставши радницею прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

В’ятрович прокоментував подію у дописі на “Facebook”, пише “Історична правда”.

“Я йду в політику заради того, щоб Україна була рідним домом, в якому живеш в достатку та куди із радістю повертаєшся. Щоб наші діти спілкувались між собою українською, не нехтучи іноземими мовами, знали б нашу історію, неспотворену з-за кордону та з впевненістю дивилися у своє майбутнє, незатьмарене ані війною, ані здачею країни.

Особисто я запевняю: не піду на жодні компроміси щодо національних інтересів.

Хай зміни будуть українськими!

Йду, щоб будувати український світ і зупиняти “русскій мір”.

Дякую команді Європейської Солідарності і особливо Наталії Бойко за рішення. Робитиму все аби виправдати вашу довіру”, — пише він.

Водночас, майбутній парламентар оприлюднив повідомлення від депутата ВР, члена фракції “Слуга народу”Максима Бужанського, яке той надіслав у месенджері. Бужанський, відомий своїми проросійськими поглядами, погрожує В’ятровичу, використовуючи нецензурну лайку. Сам екс-голова УІНП сприйняв повідомлення з гумором.

“Привітання від депутата Бужанського:)”, — написав він.

Сам Бужанський у своєму “Telegram”-каналі заперечує, що писав В’ятровичу таке повідомлення.

“Товариші, ні, номер не мій, і я не вступав упереписку з В’ятровичем) провокація, буває) провокація В’ятровича, я маю на увазі)”, — пише він.

В’ятрович, у свою чергу, відреагував жартом: Кажуть Макс Бужанський спростував свою причетність до повідомлення з погрозами. Мені прикро, що сприйняв це повідомлення як його, адже він відомий своєю ввічливістю і неприхованими симпатіями до мене та моєї роботи”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!