Єврокубок у Львові: цієї п’ятниці та неділі

Цієї п’ятниці, 20 листопада, та неділі, 22 листопада у Львові, в палаці спорту «Галичина», пройдуть два матчі Європейського кубка сезону 2020/2021. Чемпіон Українильвівська «Галичанка» зустрінеться з чемпіоном Північної Македонії — “ZRK Kumanovo” у межах 3-го кваліфікаційного раунду Єврокубка. Для обох команд ці ігри стануть стартовими у Єврокубку 2020/21, адже вони як переможці національних чемпіонатів розпочинають одразу з 1/16 фіналу.

У зв’язку з карантинними обмеженнями матчі пройдуть без присутності глядачів, однак транслюватимуться наживо: 20 листопада (п’ятниця) о 19 год., 22 листопада (неділя) о 12 год.  Посилання на єврокубкові матчі на офіційному сайті ГК Галичанка.

Головний тренер «Галичанки» Віталій Андронов розповів про суперника, з яким звів його команду жереб: “Нас чекає дуже серйозне протистояння.  Ми переглянули ігри суперниць, побачили, що  їхній основний захист 6–0, у командіпотужні півсередні, які володіють хорошими кидками, фактурна висока лінійна.  Та й команди югославської школи славляться відмінним фізичним станом, добре біжать, дуже жорсткі у захисті і з характером.

Як я вже казав раніше, вважаю, нам дістався один з найпотужніших суперників з підгрупи і дуже незручний. Македоніягандбольна країна, що має стару добру югославську школу, де грають до кінця і не один раз відігравали й по 10 м’ячів. Взагалі команди країн колишньої Югославіїсильні колективи, які здатні дати жорсткий бій, непоступливі, люблять провокувати і добре знають, як грати у гандбол. Та й останніми роками гандбол у Македонії ще більш розвинувся”.

Однак «Галичанка» налаштована дуже і дуже серйозно.

“Завдання перед «Галичанкою» тільки одне – проходити цю команду і грати далі,окреслив завдання своїх підопічних Віталій Андронов.Обстановка у нашому таборі не напружена, всі дівчата знають,  чого ми прагнемо, але все одно хвилювання перед грою єі це нормально.

Шкода, що на матчах не буде вболівальників. Адже втрачається сама суть вислову «вдома стіни допомагають». Вболівальники завжди надають потужності виступу і натхнення гравчиням. Але ми сподіваємося, що відчуємо й онлайн-підтримку, адже дуже багато людей вболіватиме за нас”.

А що ж суперник? “ZRK Kumanovo” також заявив, що їде за перемогою: “У зв’язку з реконструкцією залу в Куманово команда “ЗРК Куманово” вирішила, що два матчі у межах Європейського кубка буде проведено  на гостьовому майданчику в Україні.

Наш опонентукраїнський представникГК “Галичанка” зі Львовашестиразовий чемпіон України, чотириразовий володар Кубка України і чинний чемпіон Балтійської ліги.

Хоча господарі матимуть перевагу завдяки грі вдома, ми вважаємо, що зможемо пройти в наступний раунд Єврокубка”.

Отож цього вікенду у Львові буде гаряче. Не пропустіть онлайн-трансляцію.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!