Юні спорстмени львівського ФК «КОПА», які стали чемпіонами світу, отримали премії (фото)

Опубліковано 19 Липня 2019 о 15:53

Львівський футбольний клуб «КОПА» вдруге став чемпіонами світового турніру «Hope for Mundial», який цьогоріч проходив 13−14 липня у Варшаві. Відтак усі юні футболісти отримали від міста по 10 тисяч гривень премій і диплом для команди. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

«Ми дуже раді, що здобули перемогу та такий трофей для країни, для нашого міста. Півфінал був дуже важкий, але перемога на ньому була дуже принципова, адже ми грали з командою з Росії. Тому після цієї перемоги ми були такі щасливі, що на фінал йшли з холодним розумом, бо вірили, що зможемо здобути кубок. Дуже щасливі, що виграли цей трофей і привезли його до Львова», — поділився враженнями член команди «КОПА» Максим Мудрий.

Фото: ЛМР

Нагадаємо, для поїздки на турнір «Hope for Mundial» команді було потрібно 3000 євро, тому 12 червня 2019 року було організовано благодійний вечір, де кожен охочий міг долучитися до збору цих коштів.

Фото: “Facebook”-сторінки голови організації “Центр опіки”

У травні 2017 року Центр отримав запрошення для участі у V Світовому Кубку «Hope for Mundial», який пройшов у липні цього ж року. За місяць була зібрана команда з хлопців-учасників чемпіонату «КОПА». Опісля участі у змаганнях спортивний відділ ЦОС розпочав роботу над формуванням футбольної команди «КОПА», яка активно готувалася до участі до VI Світового Кубку у 2018 році. Спільно зі Службою у справах дітей та молоді міста Львова було проведено відбір дітей у команду. У відборі взяли участь діти із інтернатів, дитячих будинків, НРЦ, діти із соціальних служб, які є з багатодітних сімей, малозабезпечених, або діти-сироти. Щотижневі тренування проводив для хлопців професійний тренер. У липні 2018 року наша команда представила Україну на VI Світового Кубку у Варшаві і здобула перемогу. У 2019 році ФК «КОПА» підтвердила своє чемпіонство на світовій арені, здобувши перемогу.

Продовж останніх двох років ФК «КОПА» сформувала дві вікові групи, які активно беруть участь у різних турнірах, змаганнях. У березні 2019 році ФК «КОПА», 2005−2006 рік народження, перемогли у дитячій футзальній лізі. А юнаки 2002−2003 років народження посіли третє місце у Третій футзальні лізі Львова.

Спортивний відділ ЦОС на етапі формування футбольного клубу. З вересня відбудеться набір ще одної вікової категорії дітей.

Світовий Кубок “Hope for Mundial” проводиться серед дітей під опікою. Участь в ньому щорічно беруть не менше 26 країн зі всього світу. Змагання проходять два дні у Варшаві на полях Легії. У перший день ігри в групах, з кожної дві кращі команди виходять у чвертфінал, який проводиться наступного дня.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM