Южаніна відмовила протестувальникам: вимоги представників руху не можуть бути виконані (ФОТО)

Опубліковано 15 Травня 2019 о 16:25

Пільги на розмитнення авто на єврономерах можуть бути застосовані лише до соціально незахищених категорій громадян. Про це повідомила журналістам народний депутат Ніна Южаніна, коментуючи проведення під стінами Верховної Ради акції “За доступне розмитнення”, передає “УНН”, з посиланням на прес-службу фракції партії “Блок Петра Порошенко”.

“Вимоги представників руху “Авто Євро Сила” до Верховної Ради скасувати акциз на ввезений в Україну автотранспорт та відтермінувати введення штрафних санкцій не можуть бути виконані. Пільги на сплату митних платежів можуть бути застосовані лише до певних категорій громадян — багатодітних сімей, інвалідів, інших соціально незахищених категорій”, — йдеться у повідомленні.

Южаніна повідомила, що звернулася до Міністерства фінансів та Міністерства соціальної політики з пропозицією розглянути можливість допомоги соціально незахищеним категоріям громадян розв’язати проблему розмитнення авто.

“На етапі ухвалення закону цих виключень робити не можна було, оскільки пільгами скористалися б ті, хто взагалі не хоче платити жодних платежів”, — уточнила вона.

Народний депутат нагадала, що всі, хто мав бажання розмитнити авто, зробив це в період пільгового розмитнення або у період, під час якого не застосовувалися штрафні санкції.

“Наразі немає жодної необхідності продовжувати терміни особливого періоду, тим більше, що це неможливо зробити. 24 травня закінчується період використання нерозмитненого авто без застосування штрафних санкцій”, — сказала Южаніна.

Нагадаємо, у Києві, сьогодні 15 травня, власники авто на єврономерах частково перекрили рух на вул. Грушевського. Вони вимагають продовження пільгового періоду для розмитнення своїх автомобілів, який повинен закінчитися 22 травня.

Фото: Оля Шилкина (Olga Shylkina)
Фото: Оля Шилкина (Olga Shylkina)

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM