З 1-го травня львів’яни більше платитимуть за газ: цифри

Опубліковано 16 Квітня 2019 о 15:00
НАК “Нафтогаз України” заявляє, що продовжує дотримуватися чинної урядової постанови № 867, якою на компанію покладено спецзобов’язання: якщо документ не буде скасовано, з 1 травня ціна газу для населення зросте.

Про це, в інтерв’ю РБК-Україна, сказав директор дивізіону “Газ” НАК “Нафтогаз України” Андрій Фаворов.

“Ми будемо змушені дотримуватися чинної постанови № 867, якою на нас покладено спецзобов’язання. Але наша позиція залишається незмінною. НАК вважає, що газ має продаватися за ринковою ціною, яку визначає попит і пропозиція. Цей рівень може бути як вищий ціни, встановленої Кабміном, так і нижчий”, — сказав Фаворов.

Він уточнив, що чинна урядова постанова № 867 від 19 жовтня минулого року, якою на “Нафтогаз” покладено спецзобов’язання, визначає, що з 1 травня ціна на газ має бути підвищена до 7,2 тис грн за тисячу кубометрів (на даний момент вона становить 6235,5 грн без ПДВ і транспортування).

“Також цей документ передбачає прив’язку цін для побутових споживачів до цін для комерційних клієнтів з 1 січня 2020 року і повне скасування режиму ПСО з 1 травня 2020 року. Це, нагадаю, один з пунктів домовленостей нашої країни з Міжнародним валютним фондом”, — розповів Фаворов.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM