З 10 пасажирів в електротранспорті Львова – 6 пільговиків

Як повідомив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, в нашій країні в транспорті на сьогодні мають право на пільговий проїзд 24 категорії пасажирів. Умовно кажучи, із 10 пасажирів в електротранспорті Львова – 6 пільговиків. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«У нас діє 24 категорії пасажирів, які мають право на пільговий проїзд. Із загального пасажиропотоку в електротранспорті більше 60% – це пільговики, а з них 80% – це пенсіонери. Тобто з 10 пасажирів – 6 пільговиків.

Це величезна кількість. У інших країнах не вірять, що таке можливо. Адже, якщо у людини є заслуги перед державою, то держава надає їй адресну грошову допомогу і всюди людина розраховується. Тому, експерти погоджуються з тим, що якщо ми не змінимо підходу, ми ніколи не вийдемо з транспортної кризи і не матимем достатньої можливості оновлення транспорту», – розповів Сергій Бабак.

За його словами, кожного місяця, одну-дві машини трамваїв чи тролейбусів у Львов ремонтують, адже транспортний парк зношений і старий. Також у найближчі три роки у Львові заплановано придбати 10 трамваїв і 40 тролейбусів. Перевага надається новому транспорту, але й не відкидають інші можливості.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!