З 13 травня відбудуться зміни в русі кількох трамвайних маршрутів (РОЗКЛАД)

Опубліковано 26 Квітня 2019 о 16:18

З 13 травня вступає в дію нова схема маршрутів для трамваїв № 1, 9 та 7. Як зазначають у ЛКП «Львівелектротранс», такі зміни пройдуть в рамках реалізації стратегії розвитку з метою вивчення пасажиропотоків за новими сполученнями та у зв’язку із початком реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій.

З 13 травня 2019 року відбудуться зміни в напрямках руху трамвайних маршрутів № 1, 4, 6, 7 та 9.

А саме:

Трамвайний маршрут № 1 курсуватиме за схемою — «Залізничний вокзал–вул. Бандери–вул. Дорошенка–Погулянка», та у зворотному напрямку;

Трамвайний маршрут № 9 курсуватиме за схемою — «Залізничний Вокзал–вул. Вітовського–вул. Франка–вул. Хмельницького–вул. Замарстинівська–вул. Торф’яна.

Трамвайний маршрут № 7 за схемою — «вул. Татарбунарська–вул. Шевченка–вул. Підвальна–вул. Личаківська–вул. Пасічна», та у зворотному напрямку.

«Однак, у зв’язку з тим, що з 13 травня буде перекрито для ремонту наступну частину пл. Двірцевої, кінцеву зупинку трамвайних маршрутів № 1, 4, 6 та 9 із «Залізничного вокзалу» перенесено до «ТРЦ Скриня».

Також у зв’язку з тим, що триває ремонт вул. Замарстинівській, трамвайний маршрут № 9 поки не має змоги курсувати до вул. Торф’яної, а буде курсувати до вул. Миколайчука. Відповідно він повністю дублюватиме трамвайний маршрут № 5. Тому з 13 травня і до завершення ремонтних робіт на вул. Замарстинівській трамвай № 5 призупинить роботу”, — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM