З 28 вересня у Львові розпочнуть ремонт вулиці Степана Бандери

З 28 вересня розпочнеться ремонт вул. С. Бандери, від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий на засіданні виконкому.

«З 28 вересня вул. Степана Бандери буде на ремонті. Перекриття відбуватиметься поетапно і не буде створювати проблем. Будуть заїзди і виїзди для організацій і установ, які там розміщенні», — сказав мер Львова.

Додамо, що ЛКП «Львівавтодор» мав укласти угоду з переможцем тендеру, отримати дозволи на початок робіт і приступити до їх виконання щодо ремонту вулиці С. Бандери до 25 серпня.

Згідно попередніх даних, довжина ділянки, яку ремонтуватимуть, — 1 км 50 м. Ремонтуватимуть вулицю частинами й поетапно перекриватимуть її для руху транспорту.

Читайте також:   На Жовківщині сталася аварія: перекинутий причіп, траса заблокована (фото, відео)

«Передбачена повна реконструкція вулиці С. Бандери. Буде замінено всі інженерні мережі — водогони, електричні мережі, контактну мережу, прокладено новий колектор і нові трамвайні рейки. Також буде облаштовано велоінфраструктуру, паркомісця, смуги руху громадського транспорту. Покриття вулиці буде комбіноване. Там, де рухатиметься громадський транспорт, покриття буде в асфальті, а бруківку збережемо між трамвайними коліями та в деяких інших місцях. Тобто ми отримаємо нову, якісну вулицю, в існуючих межах, на якій будуть враховані інтереси всіх користувачів цієї вулиці”, — повідомляв Олександр Одинець.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!