З наступного тижня на Львівщині почнуть масове тестування мешканців області на Covid-19

Опубліковано 27 Березня 2020 о 16:34
Із середини наступного тижня Львівська обласна держадміністрація, спільно з ІТ Кластером, запускають програму масового тестування населення на коронавірус.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

“З наступного тижня на Львівщині розпочнуть масово тестувати населення на коронавірус. Це — спільний проєкт Львівської обласної державної адміністрації та Львівського ІТ Кластеру”, — йдеться в повідомленні.

За словми голови ОДА Максима Козицького, першими тестування пройдуть ті, хто нещодавно повернувся з-за кордону або мав контакт із підтвердженими хворими на коронавірус.

«Зараз ми активно розробляємо алгоритм та правила такого тестування. Передбачаю, що перші масові тестування будуть проведені з середини наступного тижня. Провести таке тестування — справа не одного дня, і на це знадобиться чимало зусиль, проте я впевнений, що ці зусилля дадуть той результат, на який ми очікуємо — збережене здоров’я і життя мільйонів українців», — зазначив Козицький.

СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський розповів, що першим пріоритетом розпочатого проєкту “United for health” є запуск масового тестування населення та збір даних. Адже саме дані про хворих дадуть можливість прогнозувати ситуацію в місті та області надалі — піки спалаху, навантаженість на медичну інфраструктуру.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM