З початку року прикордонники відмовилися від хабарів на суму 1 млн грн

Опубліковано 23 Червня 2019 о 11:40

Загальна сума коштів, від яких відмовилися від початку року прикордонники у трьохстах випадках, склала понад 1 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Минулої доби, співробітників Держприкордонслужби намагалися підкупити у трьох випадках троє іноземців та пропонували близько 4 тисяч гривень та 5 тисяч російських рублів.

У пункті пропуску «Бориспіль» прикордонників Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» намагався підкупити громадянин Таджикистану. Він прибув рейсом з Мінська та не зміг підтвердити мети свого візиту в Україну. Прикордонники його не пропустили, тоді він вирішив «домовитись» з охоронцями кордону та запропонував 3500 гривень. 

Прикордонник від неправомірних коштів відмовився, натомість хабародавцю заборонили в’їзд на територію України терміном на три роки, а про факт пропонування коштів повідомлено компетентні органи.

Прикордонники Луганського прикордонного загону, що входять до складу операції Об’єднаних сил, відмовилися від хабара у розмірі 5 тисяч російських рублів, як і відмовились приймати неправове рішення стосовно громадянки Росії з дитиною. У них не було відповідних документів для законного перетину кордону.  Факт дачі хабара зафіксовано встановленим порядком. Про скоєння злочину за ознаками ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» направлено повідомлення до правоохоронних органів. Громадянку передано співробітникам Національної поліції для прийняття правого рішення.

А у пункті пропуску «Кучурган-авто» за безперешкодний пропуск через кордон громадянин Росії запропонував 250 гривень прикордонному наряду Білгород-Дністровського загону.  Проте прикордонники від неправомірних коштів відмовилися і не пропустили його через кордон. Крім того, росіянину тепер заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки.  

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM