З початку року в Україні втопилися 274 людини

Разом зі збільшенням температурних показників, стрімко зростає і кількість нещасних випадків на водоймах України. Про це інформує ДСНС.

Найпоширенішою причиною утоплення є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та переоцінка власних можливостей.

Так, 30 травня, на Чернігівщині, було виявлено двох потонулих. Перший випадок зафіксовано на р. Десна, у с. Снов’янка Чернігівського району, а другий — на р. Лисогір, у с. Іванківці, Сребнянського району.

У свою чергу, на р. Дніпро, у Дніпровському районі міста Кам’янське, Дніпропетровської області, рятувальники Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України виловили з води та передали працівникам поліції тіло жінки, 1947 року народження, яка зникла ще 28 травня.

Всього ж, впродовж доби, 30 травня, потонуло 5 осіб.

Загалом, з початку року, на водоймах країни вже загинуло 274 людини, з яких 25 дітей. При цьому, врятовано 138 людей, у тому числі 20 дітей.

Тож, аби зменшити показники загибелі на водних об’єктах, фахівці Служби порятунку розпочали перевірку місць відпочинку біля води, а також проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку. 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM