З понеділка львівські трамваї курсуватимуть за зміненими маршрутами

З 13 травня 2019 року відбудуться кардинальні зміни в напрямках руху трамвайних маршрутів № 1, 7 та 9. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Також у зв’язку із початком реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій, з 13 травня зміниться кінцева зупинка трамвайних маршрутів № 1, 4, 6 та 9.

Натомість трамвайний маршрут № 5 тимчасово призупинить курсування. Маршрути № 2, 3, 8 курсуватимуть без змін.

З понеділка, 13 травня трамвайні маршрути курсуватимуть так:

Маршрут

Як курсуватиме

№ 1

ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, близько депо)–Бандери–Дорошенка–Підвальна–Личаківська–Мечникова–Погулянка та у зворотному напрямку (Після завершення реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде на вул. Чернівецькій (Залізничний вокзал)

№ 2

Коновальця–Чупринки–Коперника–Дорошенка–Підвальна–Личаківська–Пасічна та у зворотному напрямку (Маршрут без змін)

№ 3

Княгині Ольги (Аквапарк)–Сахарова–Вітовського–Франка–площа Соборна та у зворотному напрямку (Маршрут без змін)

№ 4

Вернадського–Червоної Калини–Стуса–Вітовського–Київська–ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, близько депо) та у зворотному напрямку (Після завершення реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде на вул. Чернівецькій (Залізничний вокзал)

№ 5

ТИМЧАСОВО НЕ КУРСУВАТИМЕ, оскільки дублюватиме трамвайний маршрут № 9. Він відновить свою роботу за маршрутом вул. Миколайчука — вул. Коновальця після завершення ремонту вул. Замарстинівської

№ 6

Миколайчука–Промислова–Хмельницького–Городоцька–ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, близько депо) та у зворотному напрямку (Після завершення реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде на вул. Чернівецькій (Залізничний вокзал)

№ 7

Татарбунарська–Шевченка–Городоцька–Підвальна–Личаківська–Пасічна та у зворотному напрямку

№ 8

Вернадського–Червоної Калини–Стуса–Франка–площа Соборна та у зворотному напрямку (Маршрут без змін)

№ 9

ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, близько депо)–Київська–Вітовського–Франка–Підвальна–Хмельницького–Промислова–Миколайчука та у зворотному напрямку (Після завершення реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде на вул. Чернівецькій (Залізничний вокзал), а після завершення ремонту вул. Замарстинівської трамвай курсуватиме до вул. Торф’яної)

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!