З України видворили іноземця за розбещення неповнолітніх

Опубліковано 19 Грудня 2018 о 14:20

Під пильним наглядом правоохоронців, іноземця доставили в аеропорт Бориспіль, звідки літаком відправили в країну походження. Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Працівники відділу по боротьбі з торгівлею людьми ГУНП у Хмельницькій області, спільно з представниками управління Державної міграційної служби, видворили за межі України 25-річного громадянина Йорданії, який відбував покарання в Ізяславській колонії за розбещення неповнолітніх.

Кілька років тому суд засудив чоловіка до позбавлення волі на термін 4 роки за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155 Кримінального кодексу України (статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості). Покарання засуджений відбував в Ізяславській виправній колонії і термін його ув’язнення добіг до кінця 18 грудня 2018 року. 

У цей день на виході з виправного закладу іноземця вже чекали працівники кримінальної поліції та УДМС, оскільки напередодні його звільнення з місць позбавлення волі, компетентні органи прийняли рішення про видворення чоловіка за межі України, аби запобігти повторному вчиненню ним подібних або інших злочинів на території нашої держави.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM